Yarvik wprowadza do oferty tablet TAB08-201 (Xenta 8c) z 3G

Dritone, 2013-05-04 08:24
1

Portfolio firmy Yarvik wzbogaca się o kolejny, tym razem 8-calowy tablet internetowy z Androidem. Model TAB08-201 (Xenta 8c) może pochwalić się między innymi wbudowanym modemem 3G i GPS.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet na komunię. Czym się kierować podczas zakupu?

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nowy tablet marki Yarvik wyposażono w wyświetlacz IPS o przekątnej 8 cali i rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, 1 GB pamięci operacyjnej RAM, dwurdzeniowy procesor Cortex-A9 (Rockchip?) 1,6 GHz, 8 GB pamięci na dane, które można rozszerzyć za pomocą kart microSD, Wi-Fi b/g/n, wideokamerę i aparat fotograficzny, wbudowany modem 3G, GPS, bluetootha 3.0, złącze audio 3,5 mm i USB, a całość pracuje w oparciu o Androida 4.1.2 Jelly Bean z dostępem do Google Play store. Urządzenie ma wymiary i waży 417 gramów. Na pokładzie tabletu nie znajdziemy jednak portu HDMI.

Niestety, data premiery, jak i cena nie zostały ujawnione.

The following two tabs change content below.

Dritone

Redaktor prowadzący
Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.
Android · Tablety · · · · · · ·
  • wik

    Seria Xenta od Yarvika to faktycznie udana linia tabletów. Zdecydowanie jakością materiałów i wykonania wyprzedza inne budżetówki (jak shiru czy goclovery) i dorównuje Samsungom czy Asusom z niższej półki.

    Co do procesora, to prawie na pewno jest Rockchip- na 100% był w Xenta10-201.