Udostępnij
Tweetnij

Facebook zadomowi się na dobre w Androidzie. Detale poznamy już w czwartek

Już w najbliższy czwartek, 4 kwietnia odbędzie się specjalna konferencja Facebooka, na której spodziewamy się ujawnienia planów związanych z głębszą integracją popularnej społecznościówki z Androidem.

Już w najbliższy czwartek, 4 kwietnia odbędzie się specjalna konferencja Facebooka, na której spodziewamy się ujawnienia planów związanych z głębszą integracją popularnej społecznościówki z Androidem.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych trików na tablety z Androidem

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

W zeszłym tygodniu Facebook rozpoczął wysyłać mediom zaproszenia na konferencję, która odbędzie się 4 kwietnia w siedzibie firmy i upłynie pod hasłem: „zobacz nasz nowy do w Androidzie„. Sugeruje się, że na wydarzeniu Mark Zuckerberg może zaprezentować telefon Facebooka, który opracowywany jest przez firmę HTC. Z kolei The Wall Street Journal donosi nam o kolejnych detalach, których ujawnienia możemy spodziewać się za trzy dni.

Z informacji ujawnionych przez WSJ wynika, że Facebook chce być po prostu bardziej widoczny na Androidzie. Sugeruje się, że w tym celu firma mocno zintegruje usługi serwisu z systemem Google, również na ekranie domowym tak, aby dostęp do nich był prostszy. Zainteresowanie tym projektem wykazuje przede wszystkim HTC i to właśnie na urządzeniu tej firmy możemy spodziewać się w czwartek prezentacji rozwiązania.

fot.: droidnerds.com

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij