Udostępnij
Tweetnij

Firefox 20.0 beta dla Androida do pobrania

Fundacja sprawująca pieczę nad liskiem udostępniła betę własnej przeglądarki dla urządzeń z Androidem z numerkiem 20.0. Co tym razem przygotowała w mobilnym Firefoksie Mozilla?

Fundacja sprawująca pieczę nad liskiem udostępniła betę własnej przeglądarki dla urządzeń z Androidem z numerkiem 20.0. Co tym razem przygotowała w mobilnym Firefoksie Mozilla?

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych darmowych gier na tablety z Androidem

Jakie aplikacje dla tabletów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Na początku tego tygodnia doczekaliśmy się premiery Firefoksa 19.0, który zadebiutował na Androidzie między innymi z obsługą motywów. Co tym razem szykuje dla nas Mozilla? W tej wersji przeglądarki warto wymienić następująco:

  •  Obniżono (już po raz kolejny) wymagania sprzętowe. Liska można uruchomić już na urządzeniach wyposażonych tylko w 384 MB pamięci RAM oraz wyświetlacza QVGA;
  • Dodano funkcję przeglądania w trybie prywatności w osobnych kartach (wcześniej wymagało ponownego uruchomienia okna przeglądarki);
  • Dodano wsparcie dla sprzętowego dekodowania formatów H.264/AAC/MP3 w Androidzie Gingerbread i Honeycomb;
  • Pojawiła się możliwość personalizowania najczęściej odwiedzanych stron na karcie about:home;
  • Usprawniono wyświetlanie miniatur stron w wersji przeglądarki na tablety.

Firefoksa 20.0 beta dla Androida możecie pobrać pod tym adresem.

 

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij