Udostępnij
Tweetnij

Digma iDj7 – niedrogi tablet z 3G i Androidem 4.0

Firma Digma wprowadziła do swojej oferty pracujący pod kontrolą Androida 4.0 tablet iDj 7. 7-clowe urządzenie waży 300 gramów i posiada wbudowany modem 3G.

Firma Digma wprowadziła do swojej oferty pracujący pod kontrolą Androida 4.0 tablet iDj 7. 7-clowe urządzenie waży 300 gramów i posiada wbudowany modem 3G.

Przeczytaj koniecznie >> Tablet – kupić z Wi-Fi czy 3G?

iDj7 wyposażono we wspomniany moduł sieci komórkowej oraz wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Na pokładzie znalazły się dwie kamerki – 2Mpix na panelu tylnym i 0,3Mpix na froncie. Digma iDj7, tak przynajmniej zapewnia producent, otrzyma szereg aplikacji dodatkowych pozwalających na pracę z dokumentami, a także aplikację umożliwiającą czytanie e-booków, słuchanie muzyki i oglądanie filmów (czy nie każdy tablet tak ma…?).

Tablet przypomina nieco swoim designem Amazon Kindle Fire, więc być może za produkcją prezentowanego urządzenia stoi Quanta Computer, będąca producentem tabletów Kindle Fire, a także BlackBerry PlayBook. Źródło nie podaje dokładnej specyfikacji ani ceny tabletu, więc póki co pozostaje mieć nadzieję, że ta ostatnia nie będzie zbyt wysoka i iDj 7 będzie ciekawą altrynatywą dla osób poszukujących prostego i niedrogiego urządzenia z ciągłym dostępem do sieci.

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij