Udostępnij
Tweetnij

Asus udostępnia uaktualnienie oprogramowania dla Transformera Prime

Co prawda najnowsza aktualizacja oprogramowania dla tabletu Asus Eee Pada Transformer Prime nie jest Androidem 4.2, ale i tak jest wartą uwagi.

Co prawda najnowsza aktualizacja oprogramowania dla tabletu Asus Eee Pada Transformer Prime nie jest Androidem 4.2, ale i tak jest wartą uwagi.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych trików na tablety z Androidem

Asus znany jest zapewniania wsparcia na wysokim poziomie dla użytkowników własnych tabletów, w tym przede wszystkim popularnych Transformerów. Tym razem producent przygotował uaktualnienie firmware dla Eee Pada Transformera Prime TF201. Uaktualnienie oznaczone jest numerkiem 10.4.2.17 i wprowadza na pokład urządzenia następujące usprawnienia:

  • poprawiono działanie klawisza backspace podczas pracy z przeglądarką internetową;
  • usunięto problem związany z wprowadzaniem tekstu IME;
  • rozwiązano problem z restartowaniem tabletu w momencie wkładania karty SD i usypania urządzenia;
  • poprawiono obsługę plików w formacie PDF.

Uaktualnienie dostępne jest w trybie OTA.

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij