Udostępnij
Tweetnij

Oferowali Microsoft Surface z Androidem. Kto i gdzie?

Na tegorocznych targach IFA 2012 można było znaleźć wiele tabletów. Co ciekawe, nawet Microsoft Surface, który pracował w oparciu o… Androida! Dacie wiarę?

Na tegorocznych targach IFA 2012 można było znaleźć wiele tabletów. Co ciekawe, nawet Microsoft Surface, który pracował w oparciu o… Androida! Dacie wiarę?

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych trików na tablety z Androidem

Na powyższym zdjęciu widzimy tablet nazwany jako Windows PAD. Coś wam przypomina to urządzenie? To oczywiście jedno ze zdjęć dla prasy przedstawiające tablet Microsoft Surface. Co ciekawe, przyglądając się poniżej specyfikacji urządzenia widzimy, że Windows PAD pracuje w oparciu o… Androida!

Taki tablet reklamowała na targach IFA 2012 firma FVIEW. Oczywiście warto to potraktować z przymrużeniem oka. Jest mało prawdopodobne, że fałszywka Surface trafi w ogóle do sprzedaży. Choć z drugiej strony w takich Chinach wszystko jest możliwe…

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij