Android 4.1 Jelly Bean również dla Acer Iconia Tab A100

Dritone, 2012-07-17 10:24
0

Acer Iconia Tab A100 jest kolejnym tabletem, który doczekał się nieoficjalnej wersji oprogramowania z Androidem 4.1 Jelly Bean w roli głównej.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych trików na tablety z Androidem

Google niedawno udostępniło kod źródłowy Androida 4.1 Jelly Bean, którym szybko zajęli się niezależni deweloperzy. Owocem ich pracy jest już kilka nieoficjalnych ROM-ów opartych na żelku na wybrane modele tabletów, w tym Kindle Fire czy Acer Iconia Tab A500. Teraz z udostępniono również Jelly Bean również dla innego modelu ze stajni Acera – Iconia Tab A100.

ROM został stworzony przez kilku magików z forum XDA Developers, a prace nad nim nadzoruje osoba ukrywająca się za pseudonimem pio_masaki. Niezbędne instrukcje, jak i pliki znajdziecie w tym wątku. Pamiętajcie jednak, że to dopiero wczesna wersja rozwojowa ROM-u i nie wszystko jeszcze działa, w tym aparat fotograficzny.

The following two tabs change content below.

Dritone

Redaktor prowadzący
Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.
Android · Tablety · · · · · · · · · ·