Aplikacja HBO od teraz dostępna również dla tabletów z Androidem

Maciej Rosiński, 2012-07-03 10:37
0

HBO zaktualizowało swoją aplikację streamingu wideo do wersji 4.0.04. Za tymi cyferkami kryją się nie tylko poprawki, ale i udostępnienie aplikacji dla tabletów z Androidem.

Przeczytaj koniecznie >> Testujemy Apple TV razem z iPadem 2. Jak się sprawuje?

Przypomnijmy, dotychczas HBO Go było dostępne wyłącznie dla androidowych smartfonów oraz dla Kindle Fire. HBO Go umożliwia użytkownikom przeglądanie wideo w usłudze “na żądanie”, zarówno na ekranach urządzeń mobilnych, jak na w odbiornikach TV. Serwis zapewnia również dostęp do filmów licencjonowanych przez kanał HBO, czyli do ponad 1400 tytułów. Dodać tu należy, że udostępnienie platformy dla jedynego urządzenia nieandroidowego, czyli Kindle Fire, nie tylko umożliwiło kolejnym milionom użytkowników dostęp do zawartości HBO Go, ale spowodowało, że usługa stałą się nie lada konkurencją dla serwisu Netflix.

The following two tabs change content below.

Maciej Rosiński

Redaktor/Recenzent
Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.
Android · Aplikacje · Aplikacje na Androida · Tablety · · · · · · ·