Udostępnij
Tweetnij

Po najnowszej aktualizacji w Draw Something rysujemy reklamy

Draw Something podbiło serca użytkowników platform mobilnych. Teraz Zynga, nowy właściciel praw do aplikacji, znalazł sposób, żeby popularność zabawy w rysowanie przełożyć na konkretne zyski i wprowadza do gry znane marki.

Draw Something podbiło serca użytkowników platform mobilnych. Teraz Zynga, nowy właściciel praw do aplikacji, znalazł sposób,  żeby popularność zabawy w rysowanie przełożyć na konkretne zyski i wprowadza do gry znane marki.

Zobacz koniecznie>> Recenzja gry City of Secrets

Jeszcze do niedawna jedyną formą reklamy w świecie Draw Something były bannery, które pojawiały się na ekranie w trakcie rozgrywki w darmową wersję aplikacji. Tymczasem płatny wariant usuwał irytujące sponsorowane okienka. Jednak Zynga szybko znalazła sposób na to, w jaki sposób wyjść naprzeciw oczekiwaniom reklamodawców. Po najnowszej aktualizacji dosłownie sami propagujemy znane marki.

Jak to działa? W grze tak jak do tej pory wybieramy jedno z trzech podanych haseł, które następnie przedstawiamy w formie rysunkowej, aby nasi znajomi mogli odgadnąć odpowiedź, co przyniesie nam punkty. Z tym, że teraz obok takich haseł jak „słońce”, „bikini” czy „Elvis Presley” mogą pojawić się również Coca-Cola, BMW czy Microsoft. Jednym z pierwszych zainteresowanych taką formą propagowania marki jest amerykańska National Hockey League. Dlatego też w najbliższych dniach rysować będziemy takie terminy jak „krążek”, „hat trick” i „strzał z biodra”. Wszystko to z okazji rozpoczynających się właśnie playoff-ów Pucharu Stanley’a.

Draw Sometning znajdziecie zarówno w Google Play store, jak i App Store. Program kosztuje około 6 złotych.

 

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij