Udostępnij
Tweetnij

Asus udostępnia narzędzie do odblokowywania bootloadera w Transformerze Prime

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Asus udostępnił dziś narzędzie umożliwiające odblokowanie bootloadera w Eee Padzie Transformerze Prime.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Asus udostępnił dziś narzędzie umożliwiające odblokowanie bootloadera w Eee Padzie Transformerze Prime.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych trików na tablety z Androidem

Asus już w zeszłym miesiącu przekazał, że zamierza pójść w ślady za takimi producentami jak HTC i pozwolić użytkownikom, którzy wydali na Transformera Prime niemałe pieniądze, odblokować bootloader w tablecie. Obiecali i słowa dotrzymali, bo dziś oficjalnie udostępniono narzędzie, które pozwala na przeprowadzenie procesu.

Oficjalny łamacz bootloadera ma jednak dwie poważne wady. Po pierwsze działa tylko z Androidem Ice Cream Sandwich, a po drugie wiąże się z… utratą gwarancji. Z drugiej strony przed wami staje wiele możliwości, w tym instalacji dowolnego ROM-u. Czy jednak ktoś z was zaryzykuje? Jeśli nie boicie się, to program pobierzecie tutaj.

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij