Udostępnij
Tweetnij

Samsung zapowiada kolejny tablet – Galaxy Tab 7.0 Plus N

O linii Galaxy Tab 7 wspominaliśmy zaledwie kilka dni temu. Dzisiaj pojawiła się oficjalna zapowiedź kolejnego tabletu Samsunga z tej serii, Galaxy Tab 7.0 Plus N. Wyposażony w nieco mocniejszy procesor 1,2GHz, nowy Galaxy Tab pracować będzie pod kontrolą Androida 3.2 Honeycomb z autorskim interfejsem TouchWiz.

O linii Galaxy Tab 7 wspominaliśmy zaledwie kilka dni temu. Dzisiaj pojawiła się oficjalna zapowiedź kolejnego tabletu Samsunga z tej serii, Galaxy Tab 7.0 Plus N. Wyposażony w nieco mocniejszy procesor 1,2 GHz, nowy Galaxy Tab pracować będzie pod kontrolą Androida 3.2 Honeycomb z autorskim interfejsem TouchWiz.

Przeczytaj również >> Tablet – kupić z Wi-Fi czy 3G?

Nowy Galaxy Tab dostępny będzie w wersjach z modemem 3G oraz jedynie z modułem WiFi. Samsung wyposaży swój tablet w wykonany w technologii PLS (Plane to Line Switching) wyświetlacz o wielkości 7 cali i rozdzielczości 1024×600 pikseli. Na pokładzie znajdzie się 3,2-megapikselowy aparat z autofokusem (z możliwością zapisu wideo w jakości 720p HD), webkamerka o matrycy 2 Mpix oraz 16GB pamięci przechowywania. Nie zabraknie również modułu Bluetooth 3.0 i Wi-Fi 802.11b/g/n, zaś wersja z modemem 3G będzie obsługiwać czterozakresowe sieci GSM/EDGE oraz dwuzakresowe UMTS/HSDPA+ (do 21Mbps).

Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus N będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: „czysta biel” oraz „szary metalik”. Model 3G kosztować będzie 569 euro, zaś model tylko z Wi-Fi -499 euro.

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij