Udostępnij
Tweetnij

Jesteś deweloperem Androida? Możesz załapać się na darmowego Playbooka

Nie, nie przesłyszeliście się! RIM rozdaje Playbooki tym deweloperom aplikacji na Androida, którzy przeportują własne programy na potrzeby tabletu z BlackBerry OS.

Nie, nie przesłyszeliście się! RIM rozdaje Playbooki tym deweloperom aplikacji na Androida, którzy przeportują własne programy na potrzeby tabletu z BlackBerry OS.

Przeczytaj koniecznie >> BlackBerry Playbook OS 2.0 już w połowie lutego

Zdaje się, ze RIM nie wie już co zrobić z tabletami Playbook, których nikt nie bardzo chce kupić. Wiele promocji i przecen najwidoczniej niewiele pomogło, bo teraz producent zdecydował się rozdawać za darmo własne tablety! Naprawdę, ale jest jedno „ale”…

Na darmowego Playbooka w wersji z dyskiem 16 GB mogą załapać się tylko deweloperzy Androida, którzy zdecydują się przeportować własne aplikacje na potrzeby uruchamiania na tablecie RIM-a. Całość sprowadza się do przystosowania aplikacji dla Playbooka i wysłaniu zgłoszenia do 13 lutego. Potem RIM wyłoni „zwycięzców”, którzy otrzymają tablet za free.

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij