Udostępnij
Tweetnij

Sklep CyanogenMod zaserwuje aplikacje, których nie ma w Android Market

Aplikacje, które z jakiegoś powodu nie zostały umieszczone lub usunięto je z Android Market wkrótce znajdą nowy dom. W postaci sklepu twórców CyanogenModa.

 

Aplikacje, które z jakiegoś powodu nie zostały umieszczone lub usunięto je z Android Market wkrótce znajdą nowy dom. W postaci sklepu twórców CyanogenModa.

Nowa inicjatywa narodziła się w głowie Koushika Dutta – jednego z deweloperów ukrywających się za projektem CyanogenMod. W nowym sklepie z aplikacjami znalazłyby się programy typu emulatory, do tetheringu czy wymagających dostępu do konta roota, a więc wszystkie, które nie bardzo dozwolone są w Android Market.

Plan jest taki, aby moduł sklepiku zintegrować z samym CyanogenModem, ale nowy App Store dostępny byłby również opcjonalnie dla innych ROM-ów. Sklep oferować miałby zarówno płatne, jak i darmowe aplikacje. Na razie to tylko pomysł i nie wiemy kiedy spodziewać się wdrożenia projektu w życie. Co o tym uważacie?

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij