Udostępnij
Tweetnij

Multiplatformowa aplikacja dla fanów Dance Central 2

Kinect może świetnie motywować do tańca, ale problem z nim jest taki, że nie jest on urządzeniem mobilnym. Od teraz

Kinect może świetnie motywować do tańca, ale problem z nim jest taki, że nie jest on urządzeniem mobilnym. Od teraz swoje taneczne dokonania możecie dokumentować absolutnie wszędzie. 

Harmonix Music Systems – twórcy serii Rock Band i Dance Central – oddali w ręce użytkowników urządzeń mobilnych narzędzie, które przenosi ruchowe doświadczenie z konsoli poza wirtualny świat, pozwalając nam wyżyć się wszędzie tam, gdzie chcemy, opakowując nasze dokonania atrakcyjnymi filtrami oraz efektami.

Aplikacja pozwala nam na wybór jednego z sampli utworów, które znajdują się w grze, a następnie nagranie krótkiego ukałdu tanecznego. Po chwili mielenia materiału pozyskanego przez urządzenie otrzymujemy gotowy materiał łączący w sobie nasz taniec z wybranym przez nas utworem. Poza tym, aplikacja pozwala na tworzenie mash-upów z filmami innych użytkowników poprzez wyzywanie ich na bitwy taneczne na Facebooku oraz dzielenie się swoimi dokonaniami w sieci.

Zabawka Harmonix jest absolutnie darmową aplikacją dostępną na urządzenia z systemami iOS, Android oraz Windows Phone. Poniżej możecie sprawdzić jak wygląda ona w akcji.

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij