Udostępnij
Tweetnij

W Another World zagramy również na Androidzie

Ta legendarna platformówka 2D, która towarzyszy nam od 21 lat, zawita w świecie urządzeń sterowanych systemem Android. Mowa o kolejnym

Ta legendarna platformówka 2D, która towarzyszy nam od 21 lat, zawita w świecie urządzeń sterowanych systemem Android. Mowa o kolejnym już oficjalnym remake’u.

Another World swego czasu pokazało światu, że gry są przyszłością interaktywnej rozrywki, prezentując na Amidze świetną jak na tamte czasy wektorową grafikę.  Specyficzny klimat świata, w którym nie pada ani jedno słowo, a śmierć czyha za rogiem, zapamiętał każdy, kto odwiedził Inny Świat.

Twórcy postanowili nie pozwolić nam zapomnieć o tej grze. Gra została poddana odświeżeniu w 2006 roku z okazji 15-tej rocznicy, skutkując wydaniem jej na PC. W roku 2011 trafiła również na urządzenia z systemem iOS, robiąc przy tym furorę. To tę właśnie, wydaną z okazji 20-lecia gry wersję dostaniemy na urządzeniach z Androidem.

Czy DotEmu szykuje dla nas coś ciekawego z tej okazji? Z pewnością nie do pogardzenia będzie odświeżona oprawa dźwiękowa i graficzna (będzie można przełączać się płynnie między starą a nową oprawą za pomocą gestu), zoptymalizowane pod ekrany dotykowe sterowanie czy też osiągnięcia czekające na odblokowanie dzięki platformie OpenFeint.

Temat będę na pewno śledził, dzieląc się co bardziej ważnymi informacjami. Podobnie jak wielu innych graczy, czekam z niecierpliwością na ogłoszenie daty premiery, która ma nastąpić w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij