Udostępnij
Tweetnij

Ice Cream Sandwich najpierw w rękach Texas Instruments?

Wiadomo, że każdy system musi zadebiutować na jakiejś platformie referencyjnej. Zaszczyty dla Androida Ice Cream Sandwich ma rzekomo pełnić Texas Instruments.

Wiadomo, że każdy system musi zadebiutować na jakiejś platformie referencyjnej. Zaszczyty dla Androida Ice Cream Sandwich ma rzekomo pełnić Texas Instruments.

Rohan Shravan – CEO Notion Ink przekazał, że zaszczyty w postaci platformy referencyjnej dla Androida Ice Cream Sandwich pełnić ma  tym razem Texas Instruments, które pierwsze otrzyma nowy system Google, a ten następnie zostanie zaprezentowany pewnie publicznie właśnie na tablecie PC wyposażonym w układy OMAP producenta.

Przy okazji ujawniono, że nowego Androida oparto na kernelu 2.6.38, który pozwala między innymi hibernować urządzenia wyposażone w układy ARM, a więc mamy już pierwszą nowość Ice Cream Sandwich dla tabletów. Z pewnością funkcję doceni wielu użytkowników urządzeń z Androidem, która dotychczas była nieobecna.

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij