Udostępnij
Tweetnij

Pierwsze informacje o BlackBerry Playbook OS 2.0

Jeśli jesteście fanami Playbooka, to wiedzcie, że RIM szykuje dla was niespodziankę w postaci drugiej pełnej odsłony oprogramowania dla urządzenia.

Jeśli jesteście fanami Playbooka, to wiedzcie, że RIM szykuje dla was niespodziankę w postaci drugiej pełnej odsłony oprogramowania dla urządzenia.

Do sieci web wyciekły dwa zdjęcia nowej wersji oprogramowania dla tabletu RIMa – Playbook OS 2.0. Wśród nowości wymienić warto wsparcie dla kont pocztowych opartych na Exchange/ActiveSync, IMAP, POP i CalDav. Z kolei fotka, którą widzimy poniżej zawiera ikonkę Androida. Jak nietrudno się domyślić: oznacza to pewnikiem, że wraz z drugą wersją odsłony systemu pojawi się emulator dla aplikacji pisanych dla Androida.

Niestety, to tylko przeciek, a RIM milczy w tym temacie. Nie wiemy więc kiedy spodziewać się systemu z numerem 2.0. Być może jeszcze w tym roku.

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij