Udostępnij
Tweetnij

Google Pixel Watch i wykrywanie upadków. Funkcja jest wdrażana

Google Pixel Watch to smartwatch, który w momencie premiery nie oferował wszystkich z zapowiedzianych opcji. Taką funkcją było m.in. wykrywanie upadków. Teraz to ulega zmianie, bo technologia pojawia się wraz z grudniową aktualizacją dla Google Pixel Watch. W firmware oznaczonym jako RWD9.220429.070.

Google Pixel Watch to smartwatch, który oferuje różne możliwości. Firma kilka miesięcy temu zapowiedziała jednak rozwiązania, których to początkowo nie wprowadzono i kazano na nie czekać. Taką funkcją jest m.in. wykrywanie upadków. Teraz opcja jest wdrażana.

Smartwatch Google Pixel Watch dostaje wykrywanie upadków wraz z istniejącą aktualizacją z grudnia, która wprowadziła firmware oznaczony ciągiem znaków RWD9.220429.070. Stosowna opcja dostępna jest w ustawieniach pod sekcją SOS, co widać na poniższych zrzutach ekranowych. Z tego miejsca można wykonać wstępną konfigurację.

Google Pixel Watch funkcja wykrywanie upadków

Wykrywanie upadków z Google Pixel Watch nie u wszystkich

Na razie funkcja wykrywania upadków ze smartwatcha Google Pixel Watch nie jest szeroko dostępna. Pojawiła się tylko u wybranych użytkowników zegarków. Co pewnie w niedługim czasie ulegnie zmianie. Pewnie zbiegnie się to w czasie z wdrożeniem innych nowości z Wear OS 3, na które czekamy, w tym możliwością tworzenia kopii zapasowych w chmurze.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij