Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi Watch S1 Pro z nową aplikacją

Xiaomi Watch S1 Pro to smartwatch, który doczekał się integracji z kolejną platformą. Została ogłoszona nowa aplikacja i tą jest WeChat, czyli popularny komunikator w Chinach. Jest to najpopularniejsza tego typu platforma w Państwie Środka. Oczywiście Xiaomi Watch S1 Pro z polskiej dystrybucji jej nie dostanie.

Xiaomi Watch S1 Pro to smartwatch, który najpierw debiutował w Chinach. Od jakiegoś czasu jest dostępny także na terenie Polski. Teraz dowiadujemy się, że zegarek doczekał się nowej aplikacji. Tą jest bardzo popularny w Państwie Środka komunikator WeChat.

smartwatch Xiaomi Watch S1 Pro nowa aplikacja WeChat
smartwatch Xiaomi Watch S1 Pro nowa aplikacja WeChat
smartwatch Xiaomi Watch S1 Pro nowa aplikacja WeChat

Aplikacja WeChat doczekała się specjalnej wersji dla smartwatcha Xiaomi Watch S1 Pro. Jest to drugi zegarek z RTOS, który doczekał się integracji z tą platformą. Urządzenie obsługuje różne funkcje komunikatora, w tym podstawowe z zakresu komunikacji. Jest też opcja nagrań głosowych czy wsparcie dla emoji. Nie zabrakło też podglądu dla zdjęć przesyłanych pomiędzy użytkownikami.

Nowa aplikacja dla Xiaomi Watch S1 Pro nie w Polsce

Oczywiście wspomniana aplikacja WeChat doczekała się wersji na smartwatcha Xiaomi Watch S1 Pro tylko w przypadku modeli pochodzących z chińskiej dystrybucji. W Polsce czy na innych rynkach oczywiście jej nie znajdziemy. Zegarki z europejskiej dystrybucji mają nieco inne oprogramowanie, które różni się aplikacjami.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla systemu Windows 11

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij