Udostępnij
Tweetnij

Smartwatche z Wear OS odzyskują skrót do Portfela Google

Smartwatche z Wear OS odzyskały skrót, który utraciły jakiś czas temu. Odpowiada on za uruchomienie aplikacji Portfel Google. Jest to podwójne wciśnięcie, które uruchamia funkcję i taka opcja na części zegarków z Wear OS zniknęła, gdy Portfel zastąpił w platformie dla smartwatchy Google Pay.

Smartwatche z Wear OS mają dostęp do aplikacji Portfel Google, która niedawno zastąpiła poprzednie G Pay. W momencie, gdy tak się stało, to na części zegarków z tym oprogramowaniem został utracony skrót uruchamiający funkcję. Mowa o podwójnym wciśnięciu. Teraz taka opcja została przywrócona.

Takimi zegarkami są m.in. Fossil Gen 5 (ale nie 6) czy wybrane smartwatche marki Mobvoi z serii TicWatch. Portfel Google, który został wdrożony szerzej kilka miesięcy temu, skrót ten zepsuł. Teraz został on w Wear OS przywrócony, o czym raportują właściciele wymienionych urządzeń.

Smartwatche z Wear OS odzyskują skrót do funkcji Portfel Google z aktualizacją

Wspomniany skrót został przywrócony na zegarkach z Wear OS za sprawą aktualizacji, którą otrzymał na tej platformie Portfel Google. Uaktualnienie oznaczone jest ciągiem znaków 2.59.0.471251175 i rozwiązuje powstały wcześniej problem.

smartwatche Wear OS skrót Portfel Google

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla komunikatora Messenger

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij