Udostępnij
Tweetnij

AirPods Pro 2 z Bluetooth 5.2 i LE Audio. Nowe słuchawki Apple są blisko

AirPods Pro 2 to nowe słuchawki bezprzewodowe Apple, których premiera jest blisko. Wygląda na to, że otrzymają Bluetooth 5.2 oraz zapewnią wsparcie dla LE Audio. To sprawi, że zaoferują znacznie lepszy dźwięk. Apple planuje zaprezentować słuchawki bezprzewodowe AirPods Pro 2 we wrześniu wraz z iPhone’ami 14.

AirPods Pro 2 to nadchodzące słuchawki bezprzewodowe Apple, których premiera zbliża się wielkimi krokami. Rąbka tajemnicy na temat pewnych nowości uchyla nam strona organizacji BSIG, gdzie firma otrzymała stosowny certyfikat. Spodziewajmy się modułu Bluetooth 5.2 i wsparcia dla LE Audio.

słuchawki Apple AirPods Pro 2 Bluetooth 5.2 LE Audio

Apple uzyskało certyfikat dla subsystemu opartego na Bluetooth 5.3, czyli najnowszej wersji niebieskiego ząbka. Firma znana jest jednak z tego, że we własnych urządzeniach wspiera poprzednią edycję tego rozwiązania. Dlatego w słuchawkach AirPods Pro 2 spodziewajmy się modułu oznaczonego numerkiem 5.2, a nie 5.3.

słuchawki Apple AirPods Pro 2 Bluetooth 5.2 LE Audio

Apple AirPods Pro 2 z Bluetooth 5.2 i LE Audio to dobre wieści

Słuchawki bezprzewodowe AirPods Pro 2 dzięki wymienionym wyżej rozwiązaniom zapewnią znacznie lepszy dźwięk. Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych nowości w tym modelu i z pewnością jest na co czekać. Apple rozważało także implementację nowych czujników, w tym pulsometru. Z planów tych rzekomo w tym roku jednak się wycofano.

Przeczytaj także: Najlepsze triki i wskazówki dla użytkowników iPhone’ów

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij