Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Buds Pro 2 z ANC dostaną dwa przetworniki

Samsung Galaxy Buds Pro 2 to nowe słuchawki bezprzewodowe, których premiera zbliża się wielkimi krokami. Wiemy, że otrzymają ANC, czyli aktywne wyciszanie szumów. Teraz dowiadujemy się, że każda ze słuchawek otrzyma dwa przetworniki. Premiera Samsung Galaxy Buds Pro 2 odbędzie się w środę na Unpacked.

Samsung Galaxy Buds Pro 2 to nowe słuchawki bezprzewodowe, które były obiektem wielu przecieków. Niedawno mogliśmy zobaczyć ich rendery prasowe. Teraz dowiadujemy się, że zapewnią zaawansowany system ANC. Przy okazji w każdej słuchawce znajdą się dwa przetworniki. Jakie dokładnie?

słuchawki bezprzewodowe Samsung Galaxy Buds Pro 2 kolory ANC przetworniki

W każdej ze słuchawek Samsung Galaxy Buds Pro 2 znajdą się przetworniki o średnicy 10 i 5,3 mm. Ten drugi jest głośnikiem wysokotonowym. Ze specyfikacji technicznej wynika również, że po zaledwie 5 minutach ładowania będzie można liczyć na blisko godzinę słuchania muzyki. To całkiem niezły wynik.

Słuchawki Samsung Galaxy Buds Pro 2 z konkretnym ANC

Wiemy też, że słuchawki bezprzewodowe Samsung Galaxy Buds Pro 2 zapewnią także bardzo rozbudowany system ANC, czyli aktywnego wyciszania szumów. Redukcja hałasu otoczenia po aktywacji ma odbywać się na poziomie 33 dB. Wiemy, że cena została ustalona w Europie na 229 euro, czyli blisko 1,1 tys. zł. Tak więc trzeba liczyć się z niemałym wydatkiem.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij