Udostępnij
Tweetnij

Apple Watch 8 na renderach. Tak mają wyglądać nowe smartwatche z watchOS 9

Apple Watch 8 to nowe smartwatche z watchOS 9, których premiera odbędzie się za kilka miesięcy. Wraz z iPhone’ami 14. Tymczasem mamy okazję zobaczyć rendery, które prezentują nam design i planowane zmiany. W tym płaski ekran, który mają dostać smartwatche z serii Apple Watch 8. Rzućmy sobie na te grafiki okiem.

Apple Watch 8 to nowe smartwatche z watchOS 9, które powinniśmy zobaczyć we wrześniu. Wiemy, że planowane są różne nowości i te obejmą m.in. ekrany. Tymczasem mamy okazję zobaczyć rendery prasowe, które ukazują nam nadchodzące modyfikacje. Opracował je na podstawie dotychczasowych plotek Id_nova.

nowe smartwatche Apple Watch 8 rendery watchOS 9
nowe smartwatche Apple Watch 8 rendery watchOS 9

Widzimy, że smartwatche z serii Apple Watch 8 mają dostać przede wszystkim płaskie ekrany. Będzie to główna zmiana względem obecnej generacji zegarków z watchOS, która od razu rzuca się w oczy. Z boku nadal znajduje się cyfrowa koronka oraz płaski przycisk. Wygląda to ciekawie.

nowe smartwatche Apple Watch 8 rendery watchOS 9
nowe smartwatche Apple Watch 8 rendery watchOS 9

Smartwatche Apple Watch 8 z watchOS 9 we wrześniu

Premiera smartwatchy z serii Apple Watch 9 odbędzie się za kilka miesięcy. Nastąpi to w pierwszej połowie września, wraz ze smartfonami iPhone 14. Wiemy, że pod obudową znajdzie się zupełnie nowy i wydajniejszy chip. Spodziewamy się także nowych czujników. Samo oprogramowanie w postaci aktualizacji do watchOS 9 również ma wprowadzić liczne zmiany.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij