Udostępnij
Tweetnij

Mi Band 7, nowy Xiaomi Watch i słuchawki TWS coraz bliżej

Mi Band 7, nowy Xiaomi Watch oraz słuchawki bezprzewodowe typu TWS to nadchodzące akcesoria chińskiej marki. Wszystkie trzy są już certyfikowane. To oznacza, że ich premiera zbliża się bardzo wielkimi krokami. Wygląda na to, że opaska Xiaomi Mi Band 7 może zostać zaprezentowana najwcześniej w czerwcu.

Xiaomi Mi Band 7 to wyczekiwana opaska marki. Wiemy, że wraz z nią ma zadebiutować nowy zegarek. Teraz do kompletu dochodzą nowe słuchawki bezprzewodowe typu TWS. Wszystkie te trzy gadżety są już certyfikowane, co przybliża je do rynkowego debiutu.

Xiaomi Mi Band 7 nowy Watch słuchawki
Xiaomi Mi Band 7 nowy Watch słuchawki
Xiaomi Mi Band 7 nowy Watch słuchawki

Stosowne certyfikaty zostały nadane dla Xiaomi Mi Band 7 oraz nowych słuchawek i smartwatcha w Chinach. Powyżej widać zrzuty ekranowe ze stron urzędu, który zezwolił na wprowadzenie sprzętów na rynek. Te jednak nie ujawniają nam nic szczególnego. Poza tym, że premiera tych akcesoriów musi być nieodległa.

Opaska Xiaomi Mi Band 7 może zadebiutować w czerwcu

Xiaomi Mi Band 7 to opaska, na którą ciągle czekamy. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że gadżet zostanie pokazany w czerwcu. Tym bardziej, że o debiucie w przyszłym miesiącu mówią też nowe przecieki. Czy tak będzie, to przekonamy się w ciągu kilku najbliższych tygodni. W podobnym czasie spodziewajmy się zapowiedzi nowego smartwatcha oraz słuchawek TWS.

Przeczytaj także: Najlepsze triki i wskazówki dla poczty Gmail

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.