Udostępnij
Tweetnij

Nowa ładowarka Apple 35 W z dwoma USB C w drodze. Premiera z iPhone 14?

Nowa ładowarka Apple USB C pojawia się w przeciekach od jakiegoś czasu. Wtedy wspominano o wykorzystaniu technologii GaN. Teraz gadżet

Nowa ładowarka Apple USB C pojawia się w przeciekach od jakiegoś czasu. Wtedy wspominano o wykorzystaniu technologii GaN. Teraz gadżet został potwierdzony przez samego producenta. W dokumentacji doszukano się informacji o mocy w postaci 35 W. Co jeszcze wiemy? Poniżej opis ze strony firmy.

nowa ładowarka Apple 35 W zasilacz GaN USB C iPhone 14

Użyj zasilacza Apple 35 W z podwójnym portem USB-C i kabla USB-C (brak w zestawie), aby naładować urządzenie. Podłącz kabel USB-C do dowolnego portu zasilacza, wysuń wtyki elektryczne (jeśli to konieczne), a następnie mocno podłącz zasilacz do gniazdka elektrycznego. Upewnij się, że gniazdko jest łatwo dostępne do odłączenia. Podłącz drugi koniec kabla do urządzenia.

Nowa ładowarka USB C Apple z iPhone 14

Jest bardzo możliwe, że nowa ładowarka Apple o mocy 35 W zostanie wprowadzona do oferty wraz ze smartfonami iPhone 14. Ich premiery spodziewamy się we wrześniu. Nie można jednak wykluczyć, że sam adapter pojawi się wcześniej. Jak będzie w rzeczywistości, to przekonamy się z czasem.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij