Udostępnij
Tweetnij

AirPods Pro 2 w drugiej połowie 2022 r. Apple zawiedzione sprzedażą AirPods 3

AirPods Pro 2 to nowe słuchawki bezprzewodowe Apple. Kiedy je zobaczymy? Wszystko wskazuje na to, że w drugiej połowie 2022 r. Wynika to z faktu, że sprzedaż AirPods 3 nie odbywa się po myśli producenta. Apple planuje też przy okazji premiery AirPods Pro 2 uniknąć pewnego błędu, który popełniono ostatnio.

AirPods Pro 2 to słuchawki bezprzewodowe Apple, które w przeciekach pojawiają się od dłuższego czasu. Wygląda na to, że ich premiera odbędzie się w niedługim czasie. Firma nie jest zadowolona ze sprzedaży ostatniego modelu z dopiskiem 3 w nazwie. Do tego stopnia, że znacząco obniżono ich produkcję na najbliższy czas.

kiedy słuchawki bezprzewodowe AirPods Pro 2 sprzedaż AirPods 3

Apple rzekomo ścięło produkcję AirPods 3 na drugi oraz trzeci kwartał tego roku aż o 30 proc. Sprzedaż tych słuchawek bezprzewodowych nie jest najlepsza, co też wynika ze złej segmentacji tego produktu. Wszak za podobną cenę można nabyć pierwszą generację modelu Pro, które są pod każdym względem lepsze.

Apple wraz z AirPods Pro 2 nie chce popełnić błędu

AirPods Pro 2 to słuchawki bezprzewodowe, które mają sprzedawać się znacznie lepiej. Dlatego ze sprzedaży zostanie wycofana ich pierwsza generacja. Po to, aby nie było problemu, który popełniono wraz z AirPodsami 2. i 3. generacji. Te pierwsze sprzedawały się lepiej.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla macOS Monterey

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij