Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Watch 5 może dostać cyfrowy termometr

Samsung Galaxy Watch 5 ma dostać nowy czujnik. To cyfrowy termometr, który pozwoli m.in. na wczesne wykrywanie symptomów COVID-19. W ten sposób urządzenie umożliwi mierzenie temperatury ciała bezpośrednio na nadgarstku. Samsung planuje wprowadzić smartwatche z serii Galaxy Watch 5 w sierpniu.

Samsung Galaxy Watch 5 to seria nowych zegarków Koreańczyków, które zostaną wprowadzone do oferty później w tym roku. Teraz dowiadujemy się, że producent zdecydował się na nowy czujnik. Tym jest cyfrowy termometr. Podobne rozwiązanie otrzymał zaprezentowany dziś Realme TechLife Watch S100.

Cyfrowy termometr w zegarku Samsung Galaxy Watch 5 pozwoli na zmierzenie temperatury ciała bezpośrednio na nadgarstku. Koreańczycy wierzą, że taka funkcja może m.in. na umożliwienie szybkiego wykrywania symptomów zachorowania na COVID-19. Choć oczywiście gorączka może być spowodowana także z powodu innych dolegliwości. Będzie to już kolejny czujnik montowany w inteligentnych zegarkach.

Premiera smartwatchy Samsung Galaxy Watch 5 w sierpniu

Samsung Galaxy Watch 5 to seria smartwatchy, która ma zadebiutować latem tego roku. Źródło informacji wspomina o sierpniu. Wtedy spodziewamy się również składanych smartfonów z serii Z Fold 4 i Z Flip 4. Do tego czasu nowe produkty będą jeszcze obiektem mnóstwa przecieków. Kolejne miesiące przyniosą nam znacznie więcej szczegółów.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij