Udostępnij
Tweetnij

AirPods Max 2 — nowe słuchawki bezprzewodowe Apple mogą dostać ciekawą funkcję

AirPods Max 2 to nowe słuchawki bezprzewodowe Apple, które są w drodze. Patent firmy ujawnia nam ciekawą funkcję. Możliwe, że cyfrowa koronka z pierwszej generacji zostanie zastąpiona innym rozwiązaniem. Może to być sterowanie dotykiem, które ułatwi w AirPods Max 2 na przykład sterowanie muzyką.

AirPods Max 2 to słuchawki bezprzewodowe, które będą kolejną generację tego gadżetu po tym z 2020 r. Apple uzyskało ciekawy patent związany z wykorzystaniem powierzchni dotykowych. Poprzednia wersja ma cyfrową koronkę, ale nie jest to w przypadku takiego urządzenia najlepsze rozwiązanie. Możliwe jednak, że ulegnie zmianie.

kiedy słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods Max 2 cena specyfikacja techniczna funkcje

Nowy patent Apple zakłada, że w AirPods Max 2 mogą pojawić się specjalne powierzchnie, które pozwolą na sterowanie z użyciem gestów palców. Znamy to już przecież z tańszych słuchawek bezprzewodowych z logo nadgryzionego jabłka. Jakby tego było mało, to producent rozważał podobne rozwiązanie już w przypadku pierwszej generacji.

kiedy słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods Max 2 cena specyfikacja techniczna funkcje
kiedy słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods Max 2 cena specyfikacja techniczna funkcje

AirPods Max 2 mogą dostać funkcje, która powinna być w poprzednich słuchawkach Apple

Apple samo kiedyś przyznało, że w trakcie projektowania pierwszej generacji tych słuchawek pod uwagę brano różne możliwości z zakresu sterowania. Poza cyfrową koronką były to właśnie powierzchnie dotykowe. Wtedy jednak się na to nie zdecydowano. Pozostaje wierzyć, że wraz z premierą AirPods Max 2 ulegnie to zmianie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla iPhone’ów

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij