Udostępnij
Tweetnij

Apple wprowadza do oferty nową specjalną edycję AirPods Pro

AirPods Pro to słuchawki bezprzewodowe Apple, które doczekały się nowej wersji. To specjalna edycja na Chiński Nowy Rok. Upłynie on pod znakiem Tygrysa. Urządzenie pojawiło się w sprzedaży w Państwie Środka. Zobaczmy, czym taka edycja słuchawek AirPods Pro różni się od standardowej wersji dostępnych na innych rynkach.

AirPods Pro to słuchawki bezprzewodowe Apple, które jesienią 2021 r. zostały odświeżone. Wtedy producent wprowadził do oferty wariant z pudełeczkiem ładującym MagSafe. Teraz pojawiła się specjalna edycja na Chiński Nowy Rok. W Europie takiej wersji jednak nie kupimy.

specjalna edycja AirPods Pro słuchawki bezprzewodowe Apple Chiński Nowy Rok Tygrysa

Specjalna edycja AirPods Pro powstała z okazji roku Tygrysa. Chiński Nowy Rok rozpocznie się 1 lutego. Jakie są różnice względem zwykłej wersji? Niewielkie i tak naprawdę dotyczą emoji Tygrysa, które umieszczono na pudełeczku ładującym oraz opakowaniu. Poniżej możecie obejrzeć galerię zdjęć produktu.

Specjalna edycja AirPods Pro na Chiński Nowy Rok nie w Europie

Apple uruchomiło sprzedaż specjalnej edycji słuchawek AirPods Pro tylko w kontynentalnych Chinach, Hongkongu, Tajwanie oraz Makau. Ma innych rynkach tego produktu nie znajdziemy, co trzeba mieć na uwadze. Oczywiście istnieje opcja bezpłatnego grawerunku, która umożliwia na umieszczenie na opakowaniu także emoji. Poza tym firma uruchomiła możliwość wykonania kart na nowy rok w ramach sesji „Share Your Love”.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij