Udostępnij
Tweetnij

Google Pixel Watch z Wear OS 3.0 otrzyma nowe tarcze. Co je ujawnia?

Google Pixel Watch otrzyma nowe tarcze. Skąd to wiemy? Ujawnia je emulator Wear OS 3.0, gdzie je dostrzeżono. Nowy smartwatch z logo G ma zadebiutować w pierwszym kwartale 2022 r. Sam Wear OS 3.0 może nam zdradzać także inne zmiany dla Google Pixel Watch. W tym związane ze stockowym interfejsem użytkownika.

Google Pixel Watch to smartwatch, którego premiera ma odbyć się w przyszłym kwartale. Będzie to jeden z pierwszych smartwatchy z wyjątkiem serii Samsung Galaxy Watch 4, które pracują pod kontrolą Wear OS 3.0. W tym przypadku będzie to jednak stockowe oprogramowanie bez nakładki One UI. Emulator oprogramowania ujawnia nam nowe tarcze.

Emulator Wear OS 3.0 zawiera wideo, które prezentuje niedostępne tarcze. Wszystko wskazuje na to, że przygotowano je właśnie z myślą o smartwatchach Google Pixel Watch. Znajdziemy tu m.in. inspiracje językiem projektowania Material You znanym z Androida 12. Możecie je zobaczyć na poniższej animacji.

smartwatche 2022 Google Pixel Watch nowe tarcze emulator Wear OS 3.0

Emulator Wear OS 3.0 to nie tylko nowe tarcze dla Google Pixel Watch

Emulator Wear OS 3.0 ujawnia nam trochę więcej zmian, które przygotowuje Google. Są to m.in. modyfikacje w ustawieniach, gdzie jest więcej przełączników. Następnie mamy odświeżony interfejs użytkownika, które w pewnym stopniu pokrywa się z tym, co Samsung wprowadził wraz z One UI dla smartwatchy.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij