Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia aktualizację dla własnej ładowarki bezprzewodowej

MagSafe to ładowarka bezprzewodowa Apple, która otrzymuje nowy firmware. Aktualizacja wprowadza oprogramowanie oznaczone ciągiem znaków 10M229. Pewnie będąc właścicielem tego gadżetu zastanawiacie się nad tym, jak zainstalować nowy software? Sprawdzonego sposobu na to nie ma.

MagSafe to bezprzewodowa ładowarka Apple wprowadzona do oferty w 2020 r. Od tego czasu otrzymała co najmniej jedno uaktualnienie firmware. Teraz pojawiła się nowa aktualizacja oprogramowania dla tego urządzenia. Niestety nie wiadomo, co nowego wprowadzono, bo producent takich informacji nie ujawnia.

Nowa aktualizacja firmware dla MagSafe wprowadza oprogramowanie oznaczone ciągiem znaków 10M229. Poprzednie miało oznaczenie 9M5069. Zmiana numeracji to w zasadzie wszystko, co na tę chwilę wiemy. Wykaz zmian dla ładowarki bezprzewodowej nie jest dostępny.

Jak sprawdzić numer firmware dla ładowarki Apple MagSafe

Jeśli zastanawiacie się nad tym, jak zainstalować nowy firmware w Apple MagSafe, to nie ma jednoznacznej metody. Podobnie zresztą, jak w przypadku słuchawek AirPods, co można jedynie spróbować przyspieszyć. Istnieje jednak sposób na sprawdzenie wersji oprogramowania. Po podłączeniu ładowarki do iPhone’a trzeba udać się do sekcji Ustawienia, Ogólne i To urządzenie…. Stosowna informacja pojawi się pod obszarem Blokada operatora (po przewinięciu ekranu w dół).

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods

źródło: Macrumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij