Udostępnij
Tweetnij

watchOS 8.1.1 z poprawkami dla Apple Watch 7 dostępny do pobrania

watchOS 8.1.1 to nowa aktualizacja serwisowa dla zegarków z logo nadgryzionego jabłka. Tym razem to oprogramowanie dla właścicieli modeli Apple Watch 7. Te smartwatche miały pewne problemy obejmujące ładowanie baterii. Uaktualnienie do watchOS 8.1.1 błędy te usuwa.

Apple Watch 7 wprowadził obsługę szybszego ładowania baterii. W międzyczasie okazało się, że proces może jednak odbywać się niezgodnie z założeniami producenta. Błędy te jednak wyeliminowano. Wraz z aktualizacją do watchOS 8.1.1, która wprowadza stosowne poprawki.

Aktualizacja do watchOS 8.1.1 a zegarków Apple Watch 7 została udostępniona niedługo po uaktualnieniu iOS 15.1.1 dla nowszych iPhone’ów. Tam również doszukano się problemów, które wyeliminowano. Te związane były z połączeniami. Nowe oprogramowanie dla smartwatchy jest już udostępniane drogą OTA i waży 125 MB. Nie znajdziemy tu nowych funkcji.

aktualizacja watchOS 8.1.1 dla smartwatche Apple Watch 7 co nowego noowści opinie poprawki

Aktualizacja watchOS 8.1.1 tylko dla Apple Watch 7

Jeśli macie starsze zegarki z logo nadgryzionego jabłka, to aktualizacji do watchOS 8.1.1 nie otrzymacie. Nowe uaktualnienie wprowadza tylko specyficzne poprawki błędów dla smartwatchy Apple Watch 7 i tylko tych. Kolejne oprogramowanie dla wszystkich użytkowników będzie miało numerek 8.2 i na razie znajduje się ono na etapie publicznych beta testów. Wraz z iOS 15.2.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij