Udostępnij
Tweetnij

AirPods 3 i AirPods Pro z nową aktualizacją firmware. Jak zainstalować?

AirPods 3 i AirPods Pro to słuchawki bezprzewodowe Apple, które otrzymały nowy firmware. Aktualizacja jest już dostępna dla obu modeli? Jak zainstalować nowe oprogramowanie? Jest na to pewien sposób. Apple nie ujawnia, co nowego wprowadza uaktualniony software.

AirPods 3 oraz AirPods Pro to ostatnie słuchawki bezprzewodowe Apple. Firma udostępniła dla obu modeli nowe uaktualnienie firmware. Aktualizacja wprowadza nowe oprogramowanie i dla pierwszych z nich oznaczone jest ono ciągiem znaków 4B66. Natomiast w przypadku tych drugich jest to 4A402.

Apple nie ujawnia, co nowego wprowadza nowa aktualizacja firmware dla obu modeli słuchawek. Zapewne mamy tu do czynienia z typowym uaktualnieniem dodającym usprawnienia z zakresu wydajności i stabilności. Mogły też zostać naniesione jakieś poprawki błędów. Jak zainstalować nowy firmware?

Jak zainstalować aktualizację firmware dla AirPods 3 i AirPods Pro

W rzeczywistości nie ma uniwersalnej metody na instalację nowego oprogramowania w słuchawkach bezprzewodowych Apple. Można ją jednak wymusić. W tym celu trzeba umieścić słuchawki w etui i podłączyć je do ładowania. Ponadto gadżet powinien znajdować się w pobliżu powiązanego iPhone’a czy iPada. To powinno wymusić proces aktualizacji w niedługim czasie. Wersję software można sprawdzić w ustawieniach na urządzeniu z iOS.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla poczty Gmail

źródło: macrumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij