Udostępnij
Tweetnij

Apple Watch 7 – szybkie ładowanie wymaga odpowiedniej ładowarki

Apple Watch 7 wprowadza szybkie ładowanie. Zostało ono przeprojektowane i dzięki temu akumulator smartwatchy można naładować w krótszym czasie. Jaka ładowarka jest potrzebna w tym celu? Nie każda będzie odpowiednia. Zobaczmy, jak wymagania stawia Apple Watch 7 pod kątem tej funkcji.

Apple Watch 7 to nowe smartwatche z watchOS, których przedsprzedaż ruszyła w zeszłym tygodniu. Teraz zegarki trafiają w ręce pierwszych klientów. Jak dobrze wiemy, wprowadzają one wsparcie dla szybkiego ładowania akumulatorów. Tutaj warto jednak mieć na uwadze, że z taką funkcją nie będzie zgodna każda ładowarka. Stawiane są pewne wymagania.

Firma chwali się, że szybkie ładowanie baterii z Apple Watch 7 zapewnia o 33 proc. szybsze naładowanie w porównaniu do series 6. Zaledwie 8 godzin pod ładowarką ma zapewnić do 8 h monitorowania snu. Natomiast 45 minut ma umożliwić osiągnięcie 80 proc. akumulatora.

jaka ładowarka dla Apple Watch 7 szybkie ładowanie

Szybkie ładowanie z Apple Watch wymaga odpowiedniej ładowarki

W oficjalnym dokumencie wsparcia czytamy, że Apple Watch 7 obsłuży szybkie ładowanie w połączeniu z magnetyczną ładowarką firmy. Ponadto wymagany jest adapter o mocy 18W, 20W, 29W, 30W, 61W, 87W lub 96W (w przypadku akcesoriów z logo nadgryzionego jabłka) lub też zgodny z USB-PD o mocy 5W lub większej innych producentów.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: macrumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij