Udostępnij
Tweetnij

Wear OS otrzyma przeprojektowane alarmy i timery. Co się zmieniło?

Wear OS również otrzyma pewne zmiany oparte na Material You z Androida 12. Co dokładnie się zmieni? Tutaj rąbka tajemnicy uchyla nam odświeżona aplikacja zegara ze Sklepu Play. Wprowadzi ona odświeżone alarmy i timery. Zobaczmy, jakie zmiany wprowadzono tu pod kątem Wear OS.

Android 12 wprowadza liczne zmiany oparte na języku projektowania Material You, które Google z powodzeniem wdraża także do własnych aplikacji. Modyfikacje te obejmą także platformę Wear OS dla smartwatchy. Dobrym tego przykładem jest aktualizacja zegara, gdzie zostaną wprowadzone odświeżone alarmy i timery.

Aplikacja zegara dla smartwatchy z Wear OS doczekała się odświeżenia i jej nowa wersja dostrzeżona w Sklepie Play zawiera ciekawe modyfikacje. Alarmy oraz timery zostały wzbogacone przede wszystkim w nowe kolory. Teraz jest ich więcej. W poprzedniej wersji ich interfejs składał się tylko z odcieni czerni oraz niebieskiego. Zmieniono także nieco sposób ich zmieniania.

nowe alarmy timery z Google Wear OS zmiany Material You
nowe alarmy timery z Google Wear OS zmiany Material You

Nowe alarmy i timery dla smartwatchy z Wear OS na razie niewdrożone

Warto dodać, że zmiany te zostały dostrzeżone w zegarze ze Sklepu Play. Jednak sama aktualizacja dla smartwatchy z Wear OS nie została jeszcze udostępniona. Wiemy jednak, jakie zmiany czekają nas w niedalekiej przyszłości. To pewnie w niedługim czasie ulegnie zmianie i wtedy nowości staną się dostępne.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Signal

źródło: AndroidPolice

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij