Udostępnij
Tweetnij

Pixel Stand 2 – ładowarka bezprzewodowa dla Google Pixel 6 w przecieku

Pixel Stand 2 to nowa ładowarka bezprzewodowa, którą zaprojektowano z myślą o smartfonach Google Pixel 6. Urządzenia nie dochowano w tajemnicy do premiery. W sieci pojawiła się częściowa specyfikacja techniczna i funkcje gadżetu. Zobaczmy, co wiadomo o ładowarce Google Pixel Stand 2. generacji.

Pixel Stand 2. generacji to nowa ładowarka bezprzewodowa, która już pojawiała się w przeciekach. Zadebiutuje ona wraz ze smartfonami Google Pixel 6 i 6 Pro, które obecnie są w ogniu przecieków. Wszak powstała właśnie z myślą o tych modelach telefonów. Urządzenia nie dochowano w tajemnicy i doszło do przecieku.

Ładowarka bezprzewodowa Pixel Stand 2 widoczna jest poniżej. Urządzenie ma dwie cewki ładujące. W przypadku smartfonów Google Pixel 6 proces ma odbywać się z użyciem mocy na poziomie 23 W. W przypadku połączenia kablem modele te będą wspierać ładowanie o mocy do 30 W. Gadżet pozwoli też na ładowanie słuchawek Buds i innych zgodnych z Qi sprzętów.

ładowarka bezprzewodowa Pixel Stand 2 dla Google Pixel 6 cena specyfikacja techniczna funkcje
ładowarka bezprzewodowa Pixel Stand 2 dla Google Pixel 6 cena specyfikacja techniczna funkcje

Ładowarka bezprzewodowa Pixel Stand 2 dla Google Pixel 6 to także funkcje

Pixel Stand 2. generacji to nie tylko zwykła ładowarka bezprzewodowa. Urządzenie w połączeniu ze smartfonami Google Pixel 6 zaoferuje dodatkowe funkcje. Wśród nich są ramka dla zdjęć, integracja z Asystentem czy sterowanie urządzeniami dla domu inteligentnego.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij