Udostępnij
Tweetnij

Apple Watch 8 dostanie elektroniczny termometr

Apple Watch 8 to smartwatch, którego premiera odbędzie się dopiero w 2022 r. Tymczasem w sieci pojawiły się świeże plotki obejmujące nowe zegarki z watchOS 9. Jeśli są prawdziwe, to pojawi się elektroniczny termometr. Dzięki temu smartwatche Apple Watch 9 pozwolą na mierzenie temperatury ciała na nadgarstku.

Apple Watch 8 to smartwatch, na który jeszcze trochę sobie poczekamy. Nowe zegarki z oprogramowaniem watchOS 9 zobaczymy dopiero w 2022 r., ale już teraz są one obiektem przecieków i to wcale nie pierwszych. Nowe informacje mówią o tym, że zostanie zaimplementowany elektroniczny termometr. Co to oznacza?

Zegarki z watchOS przez ostatnie lata dostały dużo funkcji z zakresu monitorowania zdrowia. Dobrym przykładem jest tutaj proste badanie EKG. Teraz dowiadujemy się, w Apple Watch 8 ma pojawić się wspomniany elektroniczny termometr. W ten sposób użytkownicy z poziomu nadgarstka będą mogli dokonać odczytu temperatury. Jej zwiększenie jest często przyczyną różnych chorób.

Elektroniczny termometr dopiero w Apple Watch 8

Pamiętajmy, że opisywana funkcja ma pojawić się dopiero w zegarkach z watchOS 9. Na smartwatche Apple Watch 8 poczekamy jeszcze rok. Te tegoroczne, które zobaczymy w przyszłym tygodniu, wprowadzą przede wszystkim zmiany w designie. Ponadto mają wyróżniać się odczuwalnie dłuższym czasem pracy na baterii. Debiut jest blisko.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: macrumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij