Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia pierwszy firmware w wersji beta dla AirPods Pro

AirPods Pro otrzymały od Apple pierwszy firmware w wersji beta. Aktualizacja jest już dostępna. Jak można ją zainstalować?

AirPods Pro to popularne słuchawki bezprzewodowe Apple. Firma udostępniła dla nich pierwszy firmware w wersji beta. Nie jest to aktualizacja dla wszystkich użytkowników, a deweloperów. Zobaczmy, jak można ją zainstalować. Producent jednak ostrzega przed tym, że konsekwencją instalacji takiego oprogramowania może być konieczność wykonania naprawy pogwarancyjnej.

Jak zainstalować firmware w wersji beta na AirPods Pro

Deweloperzy, którzy chcą zainstalować firmware w wersji beta na AirPods Pro, najpierw muszą pobrać odpowiedni profil. Znajduje się on w centrum z zasobami dla deweloperów. Instalacja odbywa się w taki sposób, jak w przypadku testowych wydań iOS.

Kolejnym krokiem jest wyrażenie zgody na instalację poglądowych wydań oprogramowania. Jest to możliwe po uruchomieniu Xcode na Macu i podłączeniu telefonu do komputera kablem USB. Potem na iPhonie należy udać się do sekcji Ustawienia i następnie ustawień dla deweloperów. Obrazują to poniższe zrzuty ekranowe.

aktualizacja firmware beta dla AirPods Pro Apple jak zainstalować

Pamiętajmy, że instalacja firmware w wersji beta na AirPods Pro może trochę potrwać. Apple wyjaśnia, że nawet do 24 godzin. Będzie to możliwe po zamknięciu słuchawek w pudełeczku ładującym. Niestety nie istnieje sposób na wymuszenie instalacji takiej aktualizacji.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla użytkowników iPhone’ów

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij