Udostępnij
Tweetnij

Apple planuje uruchomić produkcję AirPods 3 w sierpniu

AirPods 3 to nowe słuchawki Apple, które zobaczymy z telefonami iPhone 13. Ich produkcja ma ruszyć w sierpniu. Znamy już cenę słuchawek AirPods 3.

AirPods 3 to bezprzewodowe słuchawki Apple, które w plotkach pojawiają się od dłuższego czasu. Wiele wskazuje na to, że ich premiera odbędzie się wraz z telefonami iPhone 13. Skąd to wiemy? Azjatyckie media donoszą, że masowa produkcja urządzenia ma rozpocząć się w przyszłym miesiącu. Podobnie, jak nowych smartfonów z systemem iOS.

Apple planuje uruchomić produkcję słuchawek AirPods 3 w sierpniu. Tego samego miesiąca co roku rozpoczyna się masowe składanie nowych telefonów z iOS. W przypadku modeli iPhone 13 ma być podobnie. Wyjątkiem był zeszły rok, gdy doszło do opóźnień spowodowanych pandemią.

chińskie podróbki AirPods 3 słuchawki bezprzewodowe Apple produkcja iPhone 13

Apple pokaże AirPods 3 i iPhone 13 we wrześniu

Możemy się domyślać, że iPhone 13 oraz bezprzewodowe słuchawki AirPods 3 zostaną zaprezentowane w trakcie tego samego wydarzenia. Będzie to event, którego spodziewamy się w pierwszej połowie września. Cena słuchawek ma wynieść 199 dolarów. Będą więc o 50 dolarów tańsze od wersji Pro. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na więcej informacji.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij