Udostępnij
Tweetnij

Google szykuje dla Pixeli 6 nową ładowarkę bezprzewodową

Pixel 6 może zadebiutować z nową ładowarką bezprzewodową Google. To odświeżony Pixel Stand. Na premierę smartfonów Google Pixel 6 jeszcze trochę poczekamy.

Google Pixel 6 to smartfony, które są obecnie w ogniu przecieków. Mogliśmy oglądać je na renderach. Teraz mamy nowe informacje i te obejmują akcesoria. Jest bardzo możliwe, że z telefonami pojawi się nowa ładowarka bezprzewodowa Pixel Stand. Informacje na jej temat uzyskał serwis źródłowy.

kiedy Google Pixel 6 ładowarka Pixel Stand plotki przecieki wycieki

Oryginalny Pixel Stand zadebiutował w 2018 r. To ładowarka bezprzewodowa o mocy 10 W. Ponadto oferuje dodatkową funkcję w postaci pseudo ekranu inteligentnego, gdzie można uzyskiwać dostęp do Zdjęć czy Asystenta. Wraz z Google Pixel 6 powinien pojawić się nowy model. Informacje na jego temat znaleziono w kodzie systemu Android 12 beta 2.

kiedy Google Pixel 6 ładowarka Pixel Stand plotki przecieki wycieki

Pixel Stand dla Google Pixel 6 może być mocną ładowarką

Wygląda na to, że nowa ładowarka bezprzewodowa Pixel Stand dla modeli Google Pixel 6 zaoferuje dużą moc ładowania. Jej wartość pozostaje tajemnicą. Sugerują to jednak wzmianki na temat wentylatorów, które mają poprawić odprowadzanie ciepła z samej ładowarki oraz umieszczonych na niej smartfonów. Na więcej szczegółów musimy poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij