Udostępnij
Tweetnij

Apple w kolejnych smartwatchach umieści chip UWB i węższe ramki

Apple Watch 7 to nowe smartwatche z watchOS. Plotki mówią, że dostaną węższe ramki. Pojawi się też UWB. Zobaczmy, co zobaczymy w Apple Watch series 7.

Apple Watch 7 to nadchodzące smartwatche z systemem watchOS 8, które powinniśmy zobaczyć we wrześniu. Wraz z telefonami iPhone 13. Nowe informacje o zegarkach uzyskał Bloomberg. Dowiadujemy się, że pojawią się cieńsze ramki. Nie zabraknie też chipu UWB, który znamy z kilku innych produktów z logo nadgryzionego jabłka.

Serwis źródłowy twierdzi, że Apple Watch 7 otrzyma węższe ramki wokoło ekranu. Następnie mamy uaktualniony chip UWB, a więc nie będzie to identyczne rozwiązanie z tym Ultra Wideband, które dostały zeszłoroczne smartwatche. Pojawi się także nowa technika laminowania pomiędzy wyświetlaczem a szklaną osłoną. Pozwoli ona zmniejszyć odstęp pomiędzy tymi dwoma elementami.

smartwatche Apple Watch 7 UWB węższe ramki plotki przecieki

Smartwatche Apple Watch 7 dostaną także szybszy procesor

W tym samym raporcie czytamy, że w zegarkach Apple Watch 7 znajdzie się szybszy procesor. Będzie to więc przeprojektowany chip, który zapewni większą moc. Były też plany związane z implementacją czujnika pomiaru temperatury. Możliwe jednak, że takie rozwiązanie dostaną dopiero smartwatche na 2022 r.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij