Udostępnij
Tweetnij

Airpeak S1 – nowy dron Sony z kamerą Alpha. Cena jest wysoka

Airpeak S1 to nowy dron Sony. Na pokładzie jest kamera Alpha, ale jego cena jest wysoka. Zobaczmy, jak wygląda specyfikacja techniczna Sony Airpeak S1.

Airpeak S1 to dron, który Sony zajawiło już jesienią zeszłego roku. Teraz odbyła się jego właściwa premiera. Urządzenie jest ciekawe, ale cena to aż 9 tys. dolarów (ok. 33 tys. zł). Nie jest więc niska. Specyfikacja techniczna maszyny jest jednak konkretna. Sony w Airpeak S1 umieściło kamerę Alpha z nagrywaniem wideo w jakości 8K UHD.

Airpeak S1 jest w stanie osiągać maksymalną prędkość na poziomie do 90 km/s. Sony zastosowało to specjalny system oparty na przetwarzaniu w chmurze, który pozwala zwiększyć bezpieczeństwo lotu. Maksymalny kąt przechyłu to 55 stopni. Bateria ma pozwolić na latanie do 22 minut na jednym naładowaniu.

dron Sony Airpeak S1 cena kamera Alpha specyfikacja techniczna opinie

Dron Airpeak S1 zapewnia kompatybilność z szeroką gamą korpusów aparatów, w tym serią Alpha 7S i FX3 oraz innymi. W ten sposób kamera będzie w stanie nagrywać wideo nawet w jakości 8K UHD. W zestawie znajdują się dwie baterie, ładowarka i pilot. Natomiast gimbal będzie sprzedawany osobno.

Dron Sony Airpeak S1 w sprzedaży od września

Obecnie drona Sony można zamawiać w przedsprzedaży. Jego rynkowa premiera została zaplanowana na wrzesień. Airpeak S1 to maszyna skierowana do specjalistów. Stąd też taka, a nie inna cena urządzenia.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij