Udostępnij
Tweetnij

Apple wprowadzi AirPods Pro 2 dopiero w 2022 r. Znamy wybrane nowości

AirPods Pro 2 to nadchodzące słuchawki bezprzewodowe Apple. Mają dostać nowe funkcje fitness. Na premierę AirPods Pro 2 trochę jeszcze poczekamy.

AirPods Pro 2 to słuchawki bezprzewodowe Apple, które w plotkach pojawiają się nie od dziś. Nowe informacje na ich temat przedstawił nam Mark Gurman. W przeszłości serwował nam już sprawdzone plotki z obozu firmy z Cupertino. Tym razem dowiadujemy się, że firma chce skupić się na śledzeniu fitness.

Jak to będzie możliwe? Z informacji przekazanych przez Gurmana wynika, że Apple w AirPods Pro 2 zamierza umieścić nowe sensory, które pozwolą na śledzenie aktywności fitness. W tym samym raporcie dowiadujemy się, że firma miała w planach wprowadzenie nowych słuchawek bezprzewodowych w drugiej połowie tego roku. Finalnie jednak przesunięto je na 2022 rok.

kiedy premiera AirPods Pro 2 cena słuchawki bezprzewodowe specyfikacja co nowego nowe funkcje fitness

Przed Apple AirPods Pro 2 nowe i tańsze słuchawki bezprzewodowe

Gurman wspomniał nie tylko o AirPods Pro 2. W jego raporcie czytamy także o 3. generacji słuchawek bezprzewodowych, które to też pojawiają się w plotkach od dawna. Ich debiut ma odbyć się w tym roku. Zostaną przeprojektowane i otrzymają nieco inne pudełeczko ładujące. Premiera ma nastąpić jesienią.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij