Udostępnij
Tweetnij

Oppo Watch Free – to może być sportowy smartwatch marki

Oppo Watch Free to nowy zegarek marki, który możemy zobaczyć w 2021 roku. To najpewniej sportowy smartwatch. Nazwa Oppo Watch Free została zarejestrowana.

Oppo Watch Free wkrótce może dołączyć do portfolio inteligentnych zegarków chińskiej marki. Plany producenta ujawnia nam europejski urząd ochrony własności intelektualnej, jak znaków towarowych czy patentów. To właśnie na stronie EUIPO pojawiło się to urządzenie. Prawdopodobnie jest to sportowy smartwatch.

Nazwa towarowa Oppo Watch Free zarejestrowana w urzędzie EUIPO rzeczywiście została taż sklasyfikowana w sekcji „sportowy smartwatch”. Jest to jednak tylko jedna z kilku kategorii. Szczegóły specyfikacji technicznej czy wygląd tego urządzenia są na razie jednak tajemnicą. To sprzęt, który na razie tylko doczekał się rejestracji i nic ponadto.

sportowy smartwatch 2021 Oppo Watch Free

Sportowy smartwatch Oppo Watch Free pewnie z Wear OS

Domyślamy się, że chińska marka pozostanie wierna platformie Google, czyli Wear OS. Ta wszak w najbliższym czasie ma być coraz bardziej rozwijana. Tak więc nowy smartwatch Oppo Watch Free będzie najpewniej pracować pod kontrolą tego właśnie oprogramowania. Podobnie zresztą, jak starsze zegarki producenta, które wprowadzono do oferty w 2020 r. Na więcej szczegółów musimy poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij