Udostępnij
Tweetnij

Jest pierwsze zdjęcie opaski Xiaomi Mi Band 6

Mi Band 6 to opaska Xiaomi, która jest blisko. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie gadżetu. W ten sposób mamy okazję zobaczyć Xiaomi Mi Band 6 na żywo.

Xiaomi Mi Band 6 to opaska, która była obiektem wielu przecieków. Jej premiery spodziewamy się w przyszłym kwartale. Tymczasem w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie mające prezentować gadżet. Rzućmy sobie na nie okiem. Już na samym wstępie warto dodać, że większych zmian stylistycznych tu nie widać.

Wygląda na to, że Xiaomi Mi Band 6 będzie opaską bardzo podobną do tej z 2020 roku. Widać podobny design oraz ładowarkę. Zdjęcie jest autentyczne, bo pochodzi z dokumentacji dołączonej do certyfikacji urządzenia, którą producent złożył w Unii Europejskiej. To oczywiście przybliża gadżet do rynkowego debiutu.

opaska Xiaomi Mi Band 6 zdjęcie plotki przecieki wycieki

Opaska Xiaomi Mi Band 6 już blisko

Huami niedawno potwierdziło, że prace nad Xiaomi Mi Band 6 zostały ukończone. Dlatego też trwa już proces certyfikacji. Jest on niezbędny przed premierą. Ta zbliża się wielkimi krokami. Debiut w przyszłym kwartale jest już w zasadzie pewny. Najpierw sprzęt pojawi się w sprzedaży na terenie Chin. Potem trafi także na inne rynki.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij