Udostępnij
Tweetnij

AirPods 3 na renderach. Tak mają wyglądać nowe słuchawki bezprzewodowe Apple

AirPods 3 to nadchodzące słuchawki bezprzewodowe Apple. W sieci pojawiły się ich rendery. Bazują one na przeciekach. Zobaczmy, jak mają wyglądać AirPods 3.

AirPods 3 to słuchawki bezprzewodowe Apple, które w przeciekach pojawiają się od dawna. Możliwe, że zobaczymy je jeszcze w tym miesiącu. Mówi się o konferencji, która miałaby odbyć się 23 marca. Termin ten na razie nie został potwierdzony. Tymczasem mamy okazję zobaczyć rendery nadchodzącego gadżetu.

Serwis źródłowy stworzył rendery, które widzicie poniżej. Bazują one na dotychczasowych przeciekach, a dokładniej na zdjęciu, które wyciekło niedawno do sieci (widać je jeszcze niżej). AirPods 3 mają być krótsze i bardziej przypominać słuchawki bezprzewodowe Apple z dopiskiem Pro. Wygląda to całkiem ciekawie.

kiedy słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods 3 cena rendery plotki przecieki
kiedy słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods 3 cena rendery plotki przecieki
kiedy słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods 3 cena wygląd design plotki przecieki

Słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods 3 będą tańsze od modelu Pro

Choć pod względem designu AirPods 3 mają przypominać model Pro, tak będą od nich tańsze. Cena ma wynieść 199 dolarów. Tańsze słuchawki bezprzewodowe Apple zostaną jednak pozbawione pewnych funkcji z tych droższych. Zabraknie na przykład ANC, czyli aktywnego wyciszania szumów, co warto mieć na uwadze. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na debiut.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij