Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi Mi Band 6 pozwoli odpowiadać na SMS-y i zapewni integrację z WhatsApp

Mi Band 6 to wyczekiwana opaska Xiaomi. Pozwoli na odpowiadanie na SMS-y czy wiadomości z WhatsApp. Zobaczmy co tu zaoferuje Xiaomi Mi Band 6.

Xiaomi Mi Band 6 to opaska, która jest obiektem przecieków od jakiegoś czasu. Na jej temat wiadomo już bardzo wiele. Teraz pojawiają się nowe informacje. Dowiadujemy się, że będzie możliwe odpowiadanie na SMS-y czy wiadomości z popularnych komunikatów, którym jest choćby WhatsApp. Zobaczmy, czego można się spodziewać.

kiedy opaska Xiaomi Mi Band 6 nowe funkcje odpowiadanie na SMS WhatsApp

Nowości doszukano się w kodzie aplikacji Mi Fit. To tam pojawiają się wzmianki, które ujawniają w Xiaomi Mi Band 6 odpowiadanie na wiadomości SMS. Mały ekran nie nada się jednak do wprowadzania znaków. Dlatego do dyspozycji użytkownika będą gotowe odpowiedzi, z których będzie można wskazać jedną i następnie ją wysłać. Podobnie powinno to działać w WhatsApp czy innych komunikatorach.

kiedy opaska Xiaomi Mi Band 6 nowe funkcje odpowiadanie na SMS WhatsApp

Xiaomi Mi Band 6 z integracją z SMS i WhatsApp coraz bliżej

Premiera opaski Xiaomi Mi Band 6 zbliża się wielkimi krokami. Sprzętu nie zobaczymy jednak w tym kwartale, a dopiero w przyszłym. Cena powinna być atrakcyjna. Jest wielka szansa na to, że pojawi się GPS. Poza tym nie zabraknie integracji z Amazon Alexa czy funkcji SpO2.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Signal

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij