Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi certyfikuje opaskę Mi Band 6. Premiera coraz bliżej

Mi band 6 to opaska Xiaomi, która jest coraz bliżej. Gadżet jest już certyfikowany w Indonezji. To przybliża opaskę Xiaomi Mi Band 6 do rynkowego debiutu.

Xiaomi Mi Band 6 to opaska, której wiadomo już wiele. Niewielki gadżet był niedawno obiektem dużego przecieku. Premiera staje się coraz bardziej nieodległa, gdyż sprzęt jest już certyfikowany. Najpierw przez indyjski BIS. Teraz dostrzeżono na stronie indonezyjskiego urzędu telekomunikacyjnego.

Tu widzimy informacje o opasce Mi Smart Band 6. Po taką nazwą urządzenie pojawi się na wybranych rynkach. Również w Europie i Polsce. Premiera musi być nieodległa, ale nie spodziewamy się jej w tym kwartale. Xiaomi zaprezentuje ten produkt w Chinach najpewniej w okresie od kwietnia do czerwca. Jest za wcześnie, aby mówić o dokładnej dacie debiutu.

kiedy opaska Xiaomi Mi Band 6 plotki przecieki wycieki
kiedy opaska Xiaomi Mi Band 6 plotki przecieki wycieki

Opaska Xiaomi Mi Band 6 z NFC może zadebiutować globalnie

Wiele wskazuje na to, że Xiaomi Mi Band 6 NFC będzie dostępny globalnie. Taka opaska co prawda nie pozwoli na płacenie z Google Pay, ale już po dodaniu w aplikacji karty będzie to jak najbardziej możliwe. Poza tym prawdopodobnie pojawi się większy ekranik. Będą też nowe tryby aktywności i SpO2 dostępne na globalnych rynkach.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki do Netfliksa

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij