Udostępnij
Tweetnij

Huawei szykuje opaskę Band 6

Band 6 to nowa opaska Huawei. Wygląda na to, że Band 5 zostanie przeskoczony. Premiera nowego modelu jest blisko. Huawei Band 6 jest już certyfikowany.

Huawei Band 6 nadchodząca opaska Chińczyków, której debiut nie jest odległy. Urządzenie jest certyfikowane, co przybliża je do rynkowej premiery. Sprzęt dostrzeżono na stronach urzędów EEC oraz indonezyjskiego odpowiedzialnego za łączność komórkową. Gdzie jest jednak Huawei Band 5?

Obecną generacją opasek Chińczyków są modele 4 i 4 Pro. Tak więc normalnie spodziewalibyśmy się debiutu 5. generacji. Tymczasem tą nadchodzącą jest właśnie Huawei Band 6. Co zresztą widać poniżej na zrzucie ze strony urzędu ECC, który wymienia właśnie taką nazwę. Ta kodowa to FRA-B19.

kiedy opaska Huawei Band 6 Band 5 plotki przecieki wycieki
kiedy opaska Huawei Band 6 Band 5 plotki przecieki wycieki

Opaska Huawei Band 6 w drodze, a Band 5 przeskoczony

Wygląda na to, że z jakiegoś powodu chiński gigant postanowił przeskoczyć w numeracji gadżetu 5. generację urządzenia. Skąd taka decyzja? Tego akurat nie wiemy. Być może jest to spowodowane tym, że konkurencyjna opaska od Xiaomi w tym roku też otrzyma numerek 6 w nazwie. To jednak tylko pewne przypuszczenia, a nie coś pewnego. Możliwe, że urządzenie zobaczymy już w przyszłym miesiącu.

Przeczytaj także: 5 wskazówek do Windows 10

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij