Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi Mi Band 6 to „Pangu”. Część nowości ujawniona w aplikacji Zepp

Mi Band 6 to opaska Xiaomi, która powstaje pod nazwą Pangu. Dostrzeżono ją w aplikacji Zepp. Poznajemy część nowości, które otrzyma opaska Xiaomi Mi Band 6.

Mi Band 6 to opaska Xiaomi, która już pojawiała się w przeciekach. Premiery spodziewamy się w przyszłym kwartale. Teraz dostrzeżono ją w kodzie aplikacji Zepp. Dowiadujemy się, że gadżet powstaje pod nazwą Pangu. Co jednak najważniejsze, poznajemy pewne planowane nowości dla tego modelu. Zobaczmy, czego się dowiadujemy.

Xiaomi Mi Band 6 aka Pangu w wersji z NFC to model XMSH16HM. Opaska otrzyma wbudowany GPS. Następnie mamy integrację z Alexą oraz funkcję SpO2, czyli mierzenie natlenienia krwi. W zeszłorocznej edycji na rynki międzynarodowe tej opcji zabrakło. Będą też nowe animacje, jak chociażby widoczna niżej dla pulsometru.

kiedy opaska Xiaomi Mi Band 6 Pangu Zepp co nowego nowości nowe funkcje plotki przecieki kiedy opaska Xiaomi Mi Band 6 Pangu Zepp co nowego nowości nowe funkcje plotki przecieki kiedy opaska Xiaomi Mi Band 6 Pangu Zepp co nowego nowości nowe funkcje plotki przecieki kiedy opaska Xiaomi Mi Band 6 Pangu Zepp co nowego nowości nowe funkcje plotki przecieki kiedy opaska Xiaomi Mi Band 6 Pangu Zepp co nowego nowości nowe funkcje plotki przecieki kiedy opaska Xiaomi Mi Band 6 Pangu Zepp co nowego nowości nowe funkcje plotki przecieki

Wiem też, że Xiaomi Mi Band 6 wprowadzi nowe tarcze. Co ważne, ich rozmiar jest większy i to może wskazywać na większy od 1,1-calowego ekranik. W plikach z Zepp znaleziono też 308 emotikonów. Następnie mamy więcej aplikacji z własnymi ikonami dla powiadomień.

kiedy opaska Xiaomi Mi Band 6 Pangu Zepp co nowego nowości nowe funkcje plotki przecieki kiedy opaska Xiaomi Mi Band 6 Pangu Zepp co nowego nowości nowe funkcje plotki przecieki kiedy opaska Xiaomi Mi Band 6 Pangu Zepp co nowego nowości nowe funkcje plotki przecieki

Opaska Xiaomi Mi Band 6 aka Pangu coraz bliżej

Informacje znalezione w kodzie aplikacji Zepp jasno wskazują na to, że premiera Xiaomi Mi band 6 jest pewnie nieodległa. Prace już przebiegają, co zresztą potwierdzają wszystkie powyższe informacje wydobyte z oprogramowania. Pojawi się także śledzenie nowych aktywności. Wygląda na to, że tegoroczna aktualizacja gadżetu jest warta poczekania.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla Netfliksa

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij